Kurumsal

Dünün tecrübesini yarının teknolojileriyle birleştiriyor, kendimizi devamlı yeniliyor ve hep daha iyisini hedefliyoruz.

1993 yılında kurulan İzmir merkezli firmamız, geçen otuz yıl boyunca gerek kaliteli iş gücü, gerekse teknik altyapı yatırımlarıyla saygınlığını, güvenilirliğini her geçen gün arttırarak dünya markalarının seçtiği yol arkadaşı olmuştur.

1994’de, kuruluşunun henüz ikinci yılında ödediği vergi ile ülke ekonomisine yaptığı katkıdan ötürü gümüş madalya ile onurlandırılan Doğuş Etiket, İzmir Etiketçileri arasından sıyrılmıştır.

2006’da ortaklık yapısında değişikliğe giderek sermayesini ve kadrosunu güçlendiren Doğuş Etiket, akabinde yapılan büyük makine yatırımlarıyla kapasite ve üretim kabiliyetini kat kat arttırmıştır.

2011 yılında, büyüme yolunda önemli bir adım daha atan firmamız, sektörün modern ihtiyaçlarına uygun olarak inşa ettirdiği yeni tesislerine taşınmıştır. 4000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde sadece nitelikli etiket üretim kapasitesini arttırmakla kalmamış, yaptığı ek yatırımlarla kalite ve çevresel sürdürülebilirlik konularında da pazar liderine yakışan, öncü adımlar atmıştır.

Kuruluşundan bugüne önemle üzerinde durduğu sürdürülebilir kalite standartları konusunda, kalite uzmanlarının danışmanlığında pek çok yatırım yapmış olan firmamız, bu konudaki özen ve takibini TÜV Avusturya - ISO 9001:2015 kalite belgesi ile taçlandırmıştır.

Sözümüz de, gücümüz de %100 müşteri memnuniyetidir.